Jak podat
přihlášku?
Základní umělecká škola Židlochovice

příspěvková organizace Jihomoravského kraje

NOVINKY

Výuka od 25.11.2020

Vážení, 

už ve středu 25.11.2020 se s některými z vás můžeme potkat ve výuce hudebního oboru. Začínáme s výukou ve formátu jeden učitel + jeden žák v jedné učebně a v jedné vyučovací hodině. 

Těšíme se na vás. Roušky, zvýšené větrání, dezinfekci i rozestupy zvládneme. Konkrétní informace přímo pro jednotlivé žáky získáte u svých učitelů. 

Výuka výtvarného oboru, tanečního oboru, dechovky, komorní hry, komorního zpěvu i korepeticí pokračuje distanční formou. 

S pozdravem MgA.Dagmar Bradová

Publikováno 24.11.2020

Výuka od 2.11.2020

Vážení, 

ještě se ve škole neuvidíme. Distanční výuka je prodloužena. Ministerstvo školství nám zakazuje osobní přítomnost žáků ve výuce ve všech oborech. 

Usnesení vlády má stanovenu platnost do konce stavu nouze (do 20. listopadu 2020) – podobně jako jiná usnesení vlády schvalující krizová opatření. Uvedené však neznamená, že nemůže dojít na základě vyhodnocení epidemiologické situace a připraveného uvolňovacího scénáře ke znovuotevření některých druhů škol či jednotlivých ročníků dříve.

Jakmile se objeví další informace, hned vás budeme informovat.  

Přeji vám všem hodně zdraví. 

MgA. Dagmar Bradová

Publikováno 31.10.2020

Výuka od 14.10.2020

Vážení,

od středy 14.10.2020 se u  základních uměleckých škol  zakazuje osobní přítomnost žáků ve školách. Školy povinně přešly na distanční vzdělávání.  Nově tedy není umožněná ani individuální výuka v ZUŠ.

Toto je nejnovější zpráva z ministerstva školství. Neklesejme na mysli. Zvládneme tak vše lépe i na dálku. 

S pozdravem 

MgA.Dagmar Bradová

Publikováno 13.10.2020

Výuka od 12.10.2020

Vážení, 

výuka v naší zuš bude v individuální výuce hudebního oboru vrácena do tříd. Budeme vyučovat ve formátu jeden žák a jeden učitel. Konkrétní informace získáte u svých učitelů.  Hromadná výuka hudební nauky, tanečního a výtvarného oboru zůstává v distanční podobě.  Budeme dodržovat všechna možná opatření, abychom mohli zůstat ve škole, ale na zítřek je ohlášeno další omezovací opatření. Vláda ČR po svém jednání oznámí podrobnosti. Nevíme, jestli se nás to bude týkat. Ale všechny potřebné informace vám včas sdělíme. 

Zatím vám přeji klidný večer. 

S pozdravem MgA.Dagmar Bradová

Publikováno 11.10.2020

Výuka od 5.10.2020

Vážení, 

na základě nařízení Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje budeme od 5.října vyučovat distančním způsobem. Osobní přítomnost žáků na výuce v ZUŠ je zakázána. Doufám, že se všichni naši žáci do distanční výuky zapojí. Případnou neúčast žáků v distanční výuce oznamte prosím vašim učitelům. Nejpozději v neděli 4.10.2020 vám učitelé předají elektronickým způsobem základní informace o způsobu a možnostech zapojení do výuky. 

S pozdravem a přáním co nejlepšího zvládnutí nastalé situace

MgA.Dagmar Bradová

Publikováno 3.10.2020