Jak podat
přihlášku?
Základní umělecká škola Židlochovice

příspěvková organizace Jihomoravského kraje

NOVINKY

Malá statistika pro nový školní rok

Pro nový školní rok se nám přihlásilo celkem 176 zájemců. 

Pro hudební obor 113, pro taneční obor 25 a pro výtvarný obor 38. V přijímacím řízení máme nepříznivý stav ve výtvarném oboru, kde jsme prozatím nemohli přijmout žádného nového žáka z talentových zkoušek. Paní učitelka má zcela naplněný úvazek a tak nemáme prostor k navýšení. V tanečním oboru jsme mohli přijmout 17 nových žáků a v hudebním oboru 59 nových žáků. Všechny základní informace najdete na naší úřední desce https://www.zuszidlochovice.cz/uredni-deska.

Aktualizace stavu žáků bude provedena na konci měsíce července. Kdo nebude mít uhrazenou úplatu za vzdělávání pro 1. pololetí 2020/2021, bude ze stavu žáků vyřazen a jeho místo bude nabídnuto dalšímu zájemci. 

Děkujeme za důvěru. Váš zájem nás těší. 

Přejeme všem krásné prázdniny. 

S pozdravem MgA.Dagmar Bradová

Publikováno 4.7.2020

Bude to nabitý týden

Zveme vás na absolventské koncerty v Rajhradě, absolventské koncerty v Židlochovicích a koncert mladých kytaristů v Rajhradě.

Pravidla pro rozsazování v rámci hlediště jsou zrušena. Nemusíme dodržovat rozestupy. Jen si ještě vezměte roušku.

A hlavně přijďte!

Publikováno 14.6.2020

Přihlašování ke studiu je otevřeno

Pokud máte zájem studovat na naší zuš, máte nyní jedinečnou možnost. Náš zřizovatel Jihomoravský kraj nám navýšil počet žáků. Můžeme vás tedy přijmout více. 

Přihlaste se k talentové zkoušce přes náš formulář. Vyberete si místo a čas talentové zkoušky, které vám bude vyhovovat. 

Klikněte vpravo nahoře na: Jak podat přihlášku?

Přijďte. Těšíme se na vás. 

Publikováno 2.6.2020

Ředitelské volno

V Rajhradě bude škola 3 dny uzavřená. Konečně se bude upravovat vedení vzduchotechniky v přízemí budovy. Snad už budeme mít pouze vzduchovody a ne zvukovody. 

Vyhlášení ředitelského volna na úřední desce.

Publikováno 27.5.2020

Prezenční výuka od 25.5.2020

Vážení, 

od 25.5.2020 se vracíme k prezenční výuce hudební nauky, výtvarného oboru a částečně oboru tanečního. Platí to pro všechna pracoviště. 

Děkujeme za informace od vás rodičů. Mohli jsme připravit pro povolený počet žáků třídy s dostatečným rozestupem i systém dezinfekce mezi jednotlivými vyučovacími hodinami. 

Většinu informací najdete na naší úřední desce

Pokud byste potřebovali ještě informace doplnit, obraťte se na své pedagogy. 

S pozdravem MgA.Dagmar Bradová, ředitelka ZUŠ

Publikováno 21.5.2020