Jak podat
přihlášku?
Základní umělecká škola Židlochovice

příspěvková organizace Jihomoravského kraje

NOVINKY

Přihlašování ke studiu je otevřeno

Pokud máte zájem studovat na naší zuš, máte nyní jedinečnou možnost. Náš zřizovatel Jihomoravský kraj nám navýšil počet žáků. Můžeme vás tedy přijmout více. 

Přihlaste se k talentové zkoušce přes náš formulář. Vyberete si místo a čas talentové zkoušky, které vám bude vyhovovat. 

Klikněte vpravo nahoře na: Jak podat přihlášku?

Přijďte. Těšíme se na vás. 

Publikováno 2.6.2020

Ředitelské volno

V Rajhradě bude škola 3 dny uzavřená. Konečně se bude upravovat vedení vzduchotechniky v přízemí budovy. Snad už budeme mít pouze vzduchovody a ne zvukovody. 

Vyhlášení ředitelského volna na úřední desce.

Publikováno 27.5.2020

Prezenční výuka od 25.5.2020

Vážení, 

od 25.5.2020 se vracíme k prezenční výuce hudební nauky, výtvarného oboru a částečně oboru tanečního. Platí to pro všechna pracoviště. 

Děkujeme za informace od vás rodičů. Mohli jsme připravit pro povolený počet žáků třídy s dostatečným rozestupem i systém dezinfekce mezi jednotlivými vyučovacími hodinami. 

Většinu informací najdete na naší úřední desce

Pokud byste potřebovali ještě informace doplnit, obraťte se na své pedagogy. 

S pozdravem MgA.Dagmar Bradová, ředitelka ZUŠ

Publikováno 21.5.2020

Čestné prohlášení žáků

Vážení,

před zahájením výuky prezenčním způsobem musí žák odevzdat čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. 

Odkaz na stránky ministerstva školství

http://www.msmt.cz/soubor-hygienickych-pokynu-pro-ms-zs-a-ss

Je to na řádku s tímto textem: Součástí materiálů je také čestné prohlášení, které je k vytištění ZDE.

MgA.Dagmar Bradová, ředitelka ZUŠ Židlochovice

Publikováno 11.5.2020

Návrat k prezenční výuce

Vážení,

v pondělí 11. května se vracíme na všech pracovištích ZUŠ Židlochovice k prezenční výuce. Zahájíme zatím jen individuální výuku hudebního oboru a jen vyšší ročníky oboru tanečního.  Moc děkuji všem rodičům, kteří nám pomohli výuku zahájit. Zaslali nám informace o tom, jestli se jejich děti vrátí k prezenční výuce. Nejvíce byli aktivní rodiče žáků hudebního oboru. Moc jim děkuji. Ještě bychom potřebovali vyjádření poloviny rodičů oboru výtvarného, abychom věděli, kolik žáků se vrátí a jak rozvrhneme výuku, abychom dodrželi nejdůležitější hygienickou zásadu – dostatečnou vzdálenost mezi žáky.

Konkrétní podmínky pro jednotlivé obory a jednotlivá pracoviště nejdete na naší úřední desce. Informace budeme podle potřeby aktualizovat a doplňovat.

Doufám, že vše zvládneme v klidu, pohodě a hlavně ve zdraví.

MgA.Dagmar Bradová, ředitelka ZUŠ Židlochovice

Publikováno 8.5.2020