Jak podat
přihlášku?
Základní umělecká škola Židlochovice

příspěvková organizace Jihomoravského kraje

NOVINKY

Úspěch v soutěžích

Blahopřejeme k úspěchu žákům ze třídy paní učitelky Bc.Terezy Tomáškové. Krajské kolo soutěže ve hře na zobcovou flétnu se konalo 20. března 2015 v ZUŠ A.Muchy v Ivančicích. Mojmír Houdek získal v 1. kategorii 1. místo. Markéta Kampánová získala ve 4. kategorii 2. místo.

Další blahopřání patří žákyním ze třídy paní učitelky Jaroslavy Špačkové. Krajské kolo soutěže ve hře na příčnou flétnu se konalo 27. března 2015 v ZUŠ Vítězslavy Kaprálové v Brně. Klára Koníčková získala v 1. kategorii 3. místo. Adéla Šafaříková získala ve 4. kategorii 2. místo.

Publikováno 28.3.2015

Nový účet ZUŠ

Pro platby úplaty za vzdělávání používejte nový účet ZUŠ Židlochovice 

107-9181820227/0100

Publikováno 12.1.2015

Přání

Všechny předvánoční akce máme za sebou.  Žákům i učitelům moc děkuji. Je na čase si odpočinout a užívat hudby ,tance a malování jen podle chuti. 

Přeji vám všem krásné prožití svátků vánočních a mnoho zdraví do nového roku 2015.

Za všechny pracovníky ZUŠ Židlochovice  MgA.Dagmar Bradová

Publikováno 22.12.2014

Dva měsíce v džungli

Výuka výtvarného oboru v Rajhradě se v září a říjnu přesunula do džungle. Není to ale daleko. Žáci ,pod vedením paní učitelky Hany Faltýnkové, malují stěny podchodu na vlakovém nádraží v Rajhradě. Práce se blíží ke konci. Možná se vám stalo, že vám vlak ujel. Je to pochopitelné, protože vedle krásných, barevných maleb nejde projít bez povšimnutí. Udělejte si proto čas a prohlédněte si výzdobu, kterou namalovali naši žáci. 

Publikováno 25.10.2014

Vystoupení na podzim

Na začátku podzimu se představili svým koncertem učitelé ZUŠ Židlochovice. Koncert se konal v sále židlochovického zámku 9. října 2014. Velice nás potěšil zájem obecenstva. Děkujeme za podporu. Doufám, že se všem koncert líbíl. 

Nyní jsou již na řadě žáci. První vystoupení žáků hudebního oboru se konají na jednotlivých pracovištích od začátku měsíce listopadu. Přijďte se podívat jak jim to jde. V Židlochovicích v sále si kromě vystoupení žáků můžete všimnout nového osvětlení a celého nového stropu. Za významnou pomoc děkujeme městu Židlochovice.  

Krásné podzimní dny přeje všem MgA. Dagmar Bradová

Publikováno 25.10.2014