Jak podat
přihlášku?
Základní umělecká škola Židlochovice

příspěvková organizace Jihomoravského kraje

KALENDÁŘ AKCÍ


Plánované akce Arrow

Absolventský koncert

23. 05. 2019 18:00 zámecká kaple, Židlochovice

Představí se absolventi hry na kytaru a příčnou flétnu.


"Noc kostelů"

24. 05. 2019 20:00 kostel Povýšení sv. Kříže, Židlochovice

Babské hody

25. 05. 2019 00:00 Rajhrad

"Kytarový koncert v klášteře"

29. 05. 2019 18:00 Kapitulní síň Kláštera benediktinů, Rajhrad

Na koncertě zahrají žáci ZUŠ Židlochovice, posluchači Konzervatoře Brno a JAMU v Brně.


Absolventské představení žáků VO

30. 05. 2019 18:00 sál Robertovy vily, Židlochovice

Absolventi výtvarného oboru představí svá díla, program bude obohacen hudebními vystoupeními.


ZUŠ Open 2019 - "Malování v zahradě"

31. 05. 2019 14:00 areál Robertovy vily, Židlochovice

ZUŠ Open 2019 - Taneční festival "Mezi městy"

01. 06. 2019 09:00 divadlo Barka, Brno

Závěrečný koncert TO

06. 06. 2019 17:00 Restaurace Na Kině, Rajhrad

Závěrečný koncert Židlochovice

13. 06. 2019 18:00 Sál Masarykova kulturního domu, Židlochovice

Závěrečný koncert Rajhrad

18. 06. 2019 18:00 Kapitulní síň Klástera benediktinů, Rajhrad

Závěrečný koncert Sokolnice

19. 06. 2019 18:00 aula ZŠ v Sokolnicích

Závěrečný koncert Blučina

21. 06. 2019 18:00 obřadní síň OÚ v Blučině


Proběhlé akce Arrow

"Festival mládežnických dechovek"

20. 05. 2019 17:00 Sál Masarykova kulturního domu, Židlochovice

Součástí akce bude výstava prací žáků výtvarného oboru.


Přehlídka dětských skupin scénického tance

17. 05. 2019 00:00 Kutná Hora

Žáci tanečního oboru se ve dnech 17. - 19. května zúčastní 36. celostátní přehlídky dětských skupin scénického tance v Kutné Hoře.


Absolventský koncert

15. 05. 2019 18:00 Kapitulní síň Kláštera benediktinů, Rajhrad

Představí se absolventi sólového zpěvu, hry na klavír, housle a kytaru.


Absolventský koncert

14. 05. 2019 18:00 sál Robertovy vily, Židlochovice

Představí se absolventi hry na klavír a elektronické klávesové nástroje.


Výchovný koncert pro MŠ

13. 05. 2019 09:10 MŠ Nosislav

"Moravanští muzikanti hrají"

07. 05. 2019 18:00 sál Moravanské rychty, Moravany u Brna

Součástí koncertu bude výstava prací žáků výtvarného oboru.


Přehlídka scénického tance mládeže a dospělých

04. 05. 2019 09:00 Městské divadlo Jaroměř

Slavnostní koncert ZUŠ Charbulova

27. 04. 2019 17:00 divadlo Barka, Brno

Taneční vystoupení

26. 04. 2019 09:00 Praha, KD Kyje

Společné taneční vystoupení se soubory z Prahy, Brna a Roztok u Prahy. Zúčastní se žáci II. stupně s choreografií "Přímočaře" a "Copycat".


Výchovný koncert pro MŠ

25. 04. 2019 10:00 MŠ Hrušovany u Brna

Školní besídka

17. 04. 2019 18:00 Sál Robertovy vily, Židlochovice

Výchovný koncert pro MŠ

17. 04. 2019 10:00 MŠ Rajhrad

Klavírní besídka

15. 04. 2019 18:00 Sál Robertovy vily, Židlochovice

Třídní klavírní besídka žáků paní učitelky Jany Zaviačičové, DiS.


Klavírní besídka

12. 04. 2019 16:30 ZŠ Moravany u Brna

Třídní klavírní besídka žáků moravanské pobočky paní učitelky Jany Zaviačičové, DiS.


Výchovný koncert pro MŠ Židlochovice

10. 04. 2019 09:15 Sál Robertovy vily, Židlochovice

Výchovný koncert pro MŠ

07. 04. 2019 09:30 MŠ Vojkovice

Ples ZUŠ k 70. výročí založení školy

22. 03. 2019 19:00 Sál Masarykova kulturního domu, Židlochovice

Školní besídka

15. 03. 2019 18:00 ZŠ Moravany u Brna

Zahrají žáci moravanské pobočky ZUŠ Židlochovice a Art zuš.


Krajská přehlídka dětských skupin scénického tance

14. 03. 2019 09:00 KD Otrokovice

2. a 4. ročník, choreografie "Ve smečce", hudba Vladan Ronner.

5. a 6. ročník, choreografie "Vzpomínky na druhé patro".


"Otevřeno"

10. 03. 2019 09:00 divadlo Barka, Brno

Krajské kolo přehlídky pantomimy a pohybového divadla. Vystupuje 1. a 2. ročník s choreografií "Co si stroje povídají", autorská hudba Vladan Ronner a děti.


Školní besídka

07. 03. 2019 18:00 Sál Robertovy vily Židlochovice

Kytarový koncert

06. 03. 2019 18:00 sál ZUŠ Modřice

Na koncertě zahraje absolvent brněnské JAMU Adam Trunečka a žáci kytarových tříd ZUŠ Ořechov a ZUŠ Židlochovice.


"Trojkoncert" - Židlochovice

19. 02. 2019 18:00 sál Robertovy vily Židlochovice

"Trojkoncert" - Pohořelice

07. 02. 2019 18:00 sál ZUŠ v Pohořelicích

"Trojkoncert" - Modřice

05. 02. 2019 18:00 sál ZUŠ v Modřicích

Žáci naší školy zahrají na společném koncertě ZUŠ Ořechov, ZUŠ Pohořelice a ZUŠ Židlochovice.


Školní kolo Národní soutěže žáků ZUŠ

04. 02. 2019 09:00 Sál Robertovy vily Židlochovice

Školní besídka

28. 01. 2019 18:00 Sál Robertovy vily Židlochovice

Klarinetová vánoční besídka

19. 12. 2018 18:00 Sál Robertovy vily, Židlochovice

Zahrají žáci ze třídy paní učitelky Mgr. Karolíny Otýpkové. 


Vánoční koncert

18. 12. 2018 18:00 Kapitulní síň Kláštera benediktinů Rajhrad

Dechová vánoční besídka

18. 12. 2018 18:00 Sál Robertovy vily, Židlochovice

Účinkují žáci dechové třídy pana učitele BcA. Davida Křížka.


"Brno tančí"

17. 12. 2018 18:00 divadlo Barka, Brno

Vánoční koncert ZUŠ Charbulova, jako hosté vystoupí žáci tanečního oboru pod vedením paní učitelky Pavly Hraničkové.


Klávesová vánoční besídka

17. 12. 2018 17:00 Sál Robertovy vily, Židlochovice

Zahrají žáci hry na akordeon a keyboard ze třídy pana učitele Radka Krčála.


Vánoční koncert pobočky ZUŠ v Blučině

14. 12. 2018 18:00 obřadní síň OÚ Blučina

Vánoční koncert pobočky ZUŠ v Sokolnicích

12. 12. 2018 18:00 aula ZŠ Sokolnice

Kytarová vánoční besídka

12. 12. 2018 18:00 Sál Robertovy vily, Židlochovice

Zahrají žáci kytarových tříd p. uč. Lucie Chaloupkové, DiS. a Mgr. art. Jany Zapletalové.


Klavírní vánoční besídka

11. 12. 2018 17:30 Sál Robertovy vily, Židlochovice

Účinkují žáci klavírní třídy paní učitelky Bc. Michaely Macháčkové.


Flétnová vánoční besídka

10. 12. 2018 18:00 Sál Robertovy vily, Židlochovice

Představí se žáci flétnové třídy pana učitele Petra Kotačky, DiS.


Vystoupení žáků

10. 12. 2018 14:30 Dům s pečovatelskou službou, Židlochovice

Vánoční besídka žáků pobočky ZUŠ v Moravanech

07. 12. 2018 17:00 ZŠ Moravany u Brna

Vystoupení žáků

06. 12. 2018 15:00 Klubovna zahrádkářů, Židlochovice

Rozsvěcení stromu v Rajhradě

04. 12. 2018 17:00 Rajhrad

Žáci rajhradské pobočky přispějí svým vystoupením k vytvoření kouzelné atmosféry rozsvícení vánočního stromu. Přijďte se s nimi vánočně naladit.


Vánoční besídka

03. 12. 2018 17:30 Sál Robertovy vily, Židlochovice

Účinkují žáci z klavírní třídy p. uč. Jany Zaviačičové, DiS. a houslové třídy Mgr. Bc. Hany Novákové.


Rozsvěcení vánočního stromu

02. 12. 2018 16:00 Moravany u Brna, náves

Besídka žáků pobočky ZUŠ v Moravanech

22. 11. 2018 18:00 ZŠ Moravany u Brna

Na besídce zahrají žáci ZUŠ a Art zuš naší moravanské pobočky.


Přehlídka dětských a mládežnických dechových hudeb

18. 11. 2018 15:00 Velký sál Kulturního domu Velké Bílovice

Srdečně zveme všechny milovníky dechovky na XIII. ročník Přehlídky dechových hudeb do Velkých Bílovic.

Účinkují: Dechový soubor ZUŠ Rosice, Dechový orchestr ZUŠ Židlochovice, Dechová hudba ZUŠ Velké Bílovice.


Školní besídka

08. 11. 2018 18:00 Sál Robertovy vily Židlochovice

"Skrytá paměť Moravy"

24. 10. 2018 15:00 Památník písemnictví Rajhrad

Naši žáci vystoupí na slavnostním vyhlášení literární soutěže Skrytá paměť Moravy.


Koncert učitelů

11. 10. 2018 18:00 Hlavní sál Zámku Židlochovice

U příležitosti 70. výročí založení ZUŠ Židlochovice vystoupí současní učitelé ZUŠ.


Slavnostní koncert žáků

09. 10. 2018 18:00 Hlavní sál Zámku Židlochovice

Koncert se koná při příležitosti 70. výročí založení ZUŠ Židlochovice.


"Burčákové slavnosti"

22. 09. 2018 14:30 Areál fotbalového klubu, Židlochovice

Žáci tanečního oboru pod vedením paní učitelky P. Hraničkové vystoupí se svým programem.


"GEN jeřabinám"

20. 09. 2018 17:00 Žďár nad Sázavou, Městské divadlo

V rámci kulturního festivalu Slavnosti jeřabin vystoupí jako hosté žáci tanečního oboru pod vedením paní učitelky P. Hraničkové.