Jak podat
přihlášku?
Základní umělecká škola Židlochovice

příspěvková organizace Jihomoravského kraje

NOVINKY

Výstava prací žáků výtvarného oboru

Srdečně vás zveme do Městského kulturního střediska v Židlochovicích, kde bude od 4. 2. - 28. 2. nainstalována výstava prací žáků výtvarného oboru pod vedením p. uč. Faltýnkové. Výstava bude slavnostně otevřena vernisáží 4. 2. v 18hod., na které vystoupí také žáci hudebního oboru. Srdečně všechny zveme, přijďte shlédnout díla začínajících umělců. Upozorňujeme, že výstava je prodloužena do 20. 3. 2013.
Publikováno 8.1.2013 09:10

Výtvarný obor

Žáci výtvarného oboru úspěšně složili talentové zkoušky na střední školy. Ke studiu byli přijati: Michaela Černíková - obor fotograf, Kristýna Kubíková - obor design interiéru, Nicole Kleinová - obor návrhářství oděvů a divadelních kostýmů, Markéta Vašíčková - obor užitá malba, Andrea Knoblichová - obor design interiéru, Marie Měřínská - střední škola umění a managementu, Marek Měřínský - obor umělecký řezbář. Blahopřejeme všem žákům i paní učitelce Haně Faltýnkové.
Publikováno 3.6.2012 10:11

Tanečníci jsou také šikovní

Okresní kolo celostátní přehlídky tanečních oborů ZUŠ se konalo 14.března 2012 v Kuřimi. Naši tanečníci soutěžili se skladbou "Co si stroje povídají". Za svoje vystoupení byli oceněni postupem do krajského kola soutěže, které se koná 3.dubna v Blansku. Skupina starších dětí se zúčastnila Krajské přehlídky dětských skupin scénického tance. Od poroty získali "Ocenění za pohybové vytvoření atmosféry" ve skladbě "Kynkažu chce jiného kamaráda" a "Ocenění za propojení hudební předlohy v choreografii" ve skladbě "Skrz víčka hledím do tmy". Tato skladba byla nominována do národní přehlídky v Kutné Hoře. Hudbu vytvořil pan učitel Vladan Ronner, na choreografii pracovaly děti společně s paní učitelkou Pavlou Hraničkovou.
Publikováno 28.3.2012 12:39

Úspěchy muzikantů

Blahopřejeme k získání 1. místa v krajském kole soutěže žáků základních uměleckých škol ve hře na tenor Jakubovi Zapletalovi a jeho učiteli Davidovi Křížkovi. Soutěž se konala v Brně, v ZUŠ Jaroslava Kvapila 23. března 2012.
Publikováno 28.3.2012 12:35

Úspěchy muzikantů

Blahopřejeme k získání 1. místa v krajském kole soutěže žáků základních uměleckých škol ve hře na příčnou flétnu Adéle Šafaříkové a její učitelce Jaroslavě Špačkové. Soutěž se konala v Brně, v ZUŠ Vítězslavy Kaprálové 19.března 2012.
Publikováno 28.3.2012 12:33