Jak podat
přihlášku?
Základní umělecká škola Židlochovice

příspěvková organizace Jihomoravského kraje

NOVINKY

Přihlašování ke studiu je otevřeno

Pokud máte zájem studovat na ZUŠ Židlochovice, přihlaste se k talentové zkoušce přes náš formulář. Vyberete si místo a čas talentové zkoušky, které vám bude vyhovovat. 

Klikněte vpravo nahoře na: Jak podat přihlášku?

Přijďte. Těšíme se na vás.

MgA.Dagmar Bradová, ředitelka ZUŠ

Publikováno 3.5.2021

Noví zájemci o studium v naší ZUŠ

Talentové zkoušky jsou pro nás prvním setkáním s malými i většími zájemci o studium v naší ZUŠ. Rodičům předáme konkrétní informace o studiu, vzájemně zkonzultujeme představy, přání a očekávání, které ohledně studia v zuš máte. Prvním a velice důležitým krokem je elektronická přihláška k talentové zkoušce. Elektronický formulář zpřístupníme na začátku měsíce května. Stále ještě nemáme informace o způsobu konání, který nám bude umožněn uvolněním epidemických opatření. Tak ještě prosím chvíli počkejte. 

 MgA.Dagmar Bradová, ředitelka ZUŠ Židlochovice

Publikováno 27.4.2021

Výuka od 12.dubna 2021

Od pondělí 12.4.2021 se vracíme k prezenční výuce ve způsobu 1 žák a 1 učitel. Přivítáme žáky hudebního oboru ve výuce hry na nástroj a zpěvu. I nadále dodržujeme protiepidemická opatření-dezinfekce, roušky, rozestupy a časté větrání. Výuka všech ostatních předmětů zůstává v distančním způsobu. 

MgA.Dagmar Bradová, ředitelka ZUŠ Židlochovice

Publikováno 11.4.2021

Byli jsme slyšet v Praze

S radostí vás zveme ke shlédnutí záznamu vystoupení stipendistů MenART - studentů ZUŠ z celé ČR. Natáčení proběhlo v prosinci minulého roku v Sukově síni pražského Rudolfina. Jedná se o symbolickou tečku za společnou prací ve skupinách mentorů ročníku 2019/2020.

Ve skupině Jana Fišera společně celý rok pracovali houslistka Michaela Oprchalová, paní učitelka hry na housle Hana Nováková a paní učitelka klavíristka Jana Zaviačičová. 

https://www.youtube.com/watch?v=r5QTDXefsLA&feature=youtu.be

Publikováno 15.1.2021

Výuka od 4.ledna 2021

Vážení,

současný stav pandemie se dotýká všech a všeho. Už to není pro nás mimořádná událost, ale stav, který je kolem nás a v nás. Je to realita. 

Epidemiologická situace není dobrá. Krizové opatření Vlády České republiky zakazuje osobní přítomnost žáků ve výuce základních uměleckých škol. Výuka všech oborů bude od 4.ledna probíhat distančním způsobem. 

Takže oprášíme kamery, mikrofony, a wifi připojení a dáme se do práce. Ať se vám i nám společně daří.

Přeji vám úspěšný začátek nového roku a hlavně zdraví vás i všech vašich blízkých. 

S pozdravem MgA.Dagmar Bradová

Publikováno 2.1.2021